16.10.2018

Dalies:

1.kurss Pilnveido Zināšanas Par Savas Profesijas Tēlu

Pagājušajā nedēļā, 10. oktobrī, Valmieras tehnikuma 1.kursa audzēkņiem, karjeras projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros, tika organizētas lekcijas “Manas profesijas tēls”. Lekcijas vadīja lektore Anita Rošāne – profesionāla personāla psiholoģe ar lielu pieredzi lietišķās etiķetes un pašmotivācijas treniņu jomā.

Katras specialitātes 1. kursa audzēkņi uz nodarbībām gāja atsevišķi, jo lektore īpašu uzmanību veltīja, katras konkrētās profesionālās jomas īpatnībām.

Nodarbības laikā audzēkņi papildināja savas zināšanas sevis prezentēšanas jomā – analizēja publisko uzstāšanos veiksmīgos un ne tik veiksmīgos piemērus, trenēja prasmi sevis prezentēšanā, papildināja zināšanas par to, kā ģērbties, kādus žestus izmantot, kā veidot prezentācijas tā, lai uz klausītāju atstātu maksimāli pozitīvu iespaidu.

Būtiski, ka viens no lekciju galvenajiem mērķiem bija veidot audzēkņu izpratni par apģērba nēsāšanas un kopšanas kultūru, kas ir nozīmīgi viņu turpmākās karjeras veidošanā, tādēļ uz šo lekciju tika aicināti tieši 1. kursu audzēkņi, lai šo izpratni veidotu jau sākot no profesijas apgūšanas pašiem pamatiem.