28.02.2014

Dalies:

4.kurss Pilnveido Zināšanas Par Sevis Prezentēšanas Iespējām

Pagājušajā nedēļā, 4. un 5.aprīlī, Valmieras tehnikuma 4.kursa audzēkņiem, karjeras projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros, tika organizēta nodarbība “Mans tēls ir mana vizītkarte”. Nodarbību vadīja profesionālās izaugsmes trenere, karjeras konsultante Jolanta Priede. Nodarbības laikā audzēkņi papildināja savas zināšanas sevis prezentēšanas jomā – analizēja publisko uzstāšanos veiksmīgos un ne tik veiksmīgos piemērus, trenēja prasmi sevis prezentēšanā, papildināja zināšanas par to, kā ģērbties, kādus žestus izmantot, kā veidot prezentācijas tā, lai uz klausītāju atstātu maksimāli pozitīvu iespaidu.

Tāpat J.Priede bija sagatavojusi praktiskus vingrinājumus gan skaidras runas izkopšanai, gan anti – stresa metodes stresa mazināšanai pirms darba intervijas/uzstāšanās. Vingrinājumu izpildē aktīvi tikai iesaistīti klātesošie audzēkņi, tādējādi dodot iespēju katram izmēģināt piedāvāto metožu efektivitāti.

Ņemot vērā to, ka pavisam drīz 4.kursa audzēkņi skolu absolvēs, apgūtās prasmes un iemaņas būs noderīgas gatavojoties darba intervijām un darba attiecību uzsākšanai.

Jāpiemin, ka šāda pati nodarbība pagājušā gada decembrī tika organizēta arī Rankas teritoriālajā struktūrvienībā.