24.09.2021

Dalies:

Aicinām piedalīties konferencē “izrāviens 2021”

Dzīvojam laikmetā, kad pārmaiņas ir kļuvušas par pavisam dabisku mūsu ikdienas sastāvdaļu. Tās pieņemt un iniciēt ir ceļš uz ilgtermiņa attīstību. Mēs kā izglītības iestāde esam daļa no šīm pārmaiņām, tamdēļ 30. septembrī laikā plkst. 9.30-15.30 rīkosim konferenci “Izrāviens 2021”. Tās laikā ikvienam skolas darbiniekam būs lieliska iespēja gūt nozīmīgas praktiskās zināšanas par to, kā pielāgoties pārmaiņām, sekmēt radošumu, veicināt motivāciju un saglabāt veselīgu klimatu kolektīvā.

nextgen-24092021

Konferences “Izrāviens 2021”  dalībniekiem būs iespēja izvēlēties un darboties divās no septiņām praktiskajām nodarbībām, ko vadīs Master Training pieredzējušie lektori:

  • REINIS LAZDAPaliekošas pārmaiņa – Kā pārmaiņām sagatavoties? Kā pārmaiņas savā dzīvē darīt noturīgas? Kādi ir “klupšanas akmeņi” un kā no tiem izvairīties.
  • BAIBA APKALNAToksiska vide un darbinieks – Kā nebūt toksiskam? Ko darīt, ja toksisks izrādās kolēģis? Kā nepieļaut toksiskas vides veidošanos?
  • ELITA KAZAINEMotivācija skolā – Kā saprast cilvēku motivāciju? Kā piemēroties atšķirīgām kolēģu motivācijām?
  • DACE ANDERSONEVizualizēšana izglītībā–  Kā vēstījumu nodot vizuāli un vienkārši? Kā vizuāla izpausme sekmē mūsu radošumu?
  • MĀRTIŅŠ VECVANAGSPārmaiņu attieksme – Kāds ir pārmaiņām svarīgākais jautājums? Kā ieraudzīt pārmaiņu nepieciešamību?
  • KĀRLIS APKALNSJaunā pasniedzēja ABC – Ko ieteikt mācīt sākušam kolēģim? Pie kā pieturēties, ja nesen sācis mācīt esmu pats?
  • ANDŽELA DŽAFAROVATehnoloģijas un nākotnes pasniegšana -Kas ir tehnoloģiskās iespējas, kuras veidos pasniegšanas ikdienu nākotnē?

Detalizētākus tēmu aprakstus lasi te.

Reģistrēšanās konferencei iespējama līdz 2021. gada 27.septembrim. Nemot vērā ierobežoto vietu skaitu, lūgums pieteikt savu dalību laicīgi šeit.

Konferences norise plānota klātienē Valmieras tehnikumā. Dalība tajā, uzrādot derīgu Covid-19 digitālo sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Epidemioloģiskās situācijas izmaiņu un ierobežojumu gadījumā pasākums notiks attālināti.

Sīkāka informācija: Valmieras tehnikuma projektu vadītāja Linda Riba, Tel.20083787, E-pasts: linda.riba@valmierastehnikums.lv