05.10.2021

Dalies:

Aicinām piedalīties projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” noslēguma konferencē

Šā gada 13. oktobrī tiešsaistē notiks Latvijā un Baltijā unikāla projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” noslēguma konference, kurā aicināti piedalīties pašvaldību pārstāvji, izglītības jomas eksperti, darba devēju un biznesa attīstības organizāciju pārstāvji, kā arī ministriju un valsts aģentūru speciālisti. Divas Eiropas nākamās paaudzes pilsētas Ventspils un Valmiera dalīsies pieredzē, gūtajās atziņās un secinājumos par ieviestajām inovācijām pilsētu attīstībā.

nextgen-05102021

Projekts tiek ieviests no 2018. gada 1. novembra un noslēgsies 2021. gada 31. oktobrī. Gan šī Projekta, gan pašas Pilsētu inovatīvās darbības iniciatīvas mērķis ir atbalstīt pilsētu inovatīvas idejas, eksperimentus un pilotprojektus. Ventspils un Valmieras kopējā Projektā tikuši īstenoti virkne inovatīvu risinājumu ar mērķi vietējā ekonomikā radīt jaunas darba vietas un attīstīt prasmes, kas nepieciešamas šodienas un nākotnes darba tirgū.

Pasākumā tiks prezentēts un diskutēts par inovācijām mūsdienu izglītībā, tai skaitā izglītības tehnoloģijām un paaudžu marketingu, talantu piesaisti un izaugsmi un karjeras atbalsta aktivitāšu nozīmi pilsētās. Tiks atklātas dažādas inovatīvas pieejas jaunu darba vietu radīšanai un investīciju piesaistei, tai skaitā koprades attīstībai un inovāciju atbalsta ekosistēmas radīšanai pilsētās. Būs iespēja uzzināt arī par citiem iniciatīvas “Pilsētu inovatīvo darbību programmas” ietvaros īstenotajiem projektiem Eiropā.

Eiropas Komisijas iniciatīvas “Pilsētu inovatīvo darbību programmas” (angļu: Urban Innovative Actions) projektu “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” ieviesa desmit partneri: Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome, Valmieras novada pašvaldība, Valmieras Attīstības aģentūra, Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”, Valmieras Tehnikums, Ventspils Tehnikums, Ventspils Augstskola, Vidzemes augstskola, SIA Aspired un SIA IntelliTech.

Ikviens ir aicināts pievienoties pasākumam. Reģistrācija šeit, aktualitātēm aicinām sekot līdz Facebook pasākuma lapā te, iepazīstis ar pasākuma programmu tepat.

Vairāk par projektu lasi šeit.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.