27.02.2020

Dalies:

Atcelta valmieras tehnikumā notiks izglītības darbinieku konference “Izrāviens 2020”

Valmieras tehnikums, 16.oktobrī, aicina uz konferenci “Izrāviens 2020” – kā izglītības iestādes darbiniekam sasniegt labāko rezultātu un panākt veiksmīgu sadarbību ikdienas darbā. Šī gada konferences tēma “Komunikācijas izaicinājumi izglītības iestādē: Runājam? Nerunājam? Pārrunājam? Sarunājam? Parunājam? vai Izrunājam?”.

Konferenci rīko Valmieras tehnikums sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru. Tās mērķis ir sniegt iespēju skolas darbiniekiem papildināt zināšanas, iepazīstināt ar dažādām, praktiskām, ikdienā pielietojamiem metodēm, lai komunikācija ar kolēģiem, skolēniem, vecākiem un sadarbības partneriem noritētu veiksmīgi un rezultatīvi.

 

Konference norisināsies divās daļās: lekcijās un praktiskajās nodarbībās. Dienas pirmajā pusē notik ievadlekcijas, kur Jolanta Priede runās par tematu “Pedagogs – iedvesmotājs”. Skolas darbinieku un pedagogu ikdienas darbs ir ļoti dinamisks un mainīgs, mainās metodes, pieejas, paaudzes un izglītības sistēma kopumā, tādēļ par “Skolotāja superspējas ikdienas darbā” runās  Mārtiņš Daugulis.

Dienas otrajā daļā izglītības iestāžu darbinieki aicināti izvēlēties vienu praktisko semināru, kurus vadīs:

  • Kārlis Apkalns – “Pārmaiņu vēstnieks vai barjera pārmaiņām?”

Viens no pieprasītākajiem biznesa treneriem Latvijā ar 10+ gadu pieredzi. Strādā ar studentiem Rīgas Juridiskajā augstskolā un Rīgas Ekonomikas augstskolā. Pārliecinošs akadēmisko un praktisko zināšanu apvienojums.

  • Mārtiņš Daugulis – “Noderīgi rīki saskarsmes spēju izkopšanai”

RSU Politikas zinātnes katedras lektors un studiju programma “Politika un politiskā komunikācija” vadītājs. Paralēli darbam augstskolā plašākai publikai zināms kā raidījumu vadītājs un TVNET žurnālists.

  • Jolanta Priede – “Projektīvās metodes – labs līdzeklis dziļas, atvērtas sarunas veidošanai”

Diplomēta karjeras un biznesa uzsākšanas konsultante, iedvesmojoša lektore, pieredzējusi, motivējoša vadītāja.

  • Artūrs Mednis – “Millennials. Kā uzrunāt “tūkstošgades paaudzi?”

Jauno mediju un digitālā mārketinga eksperts, radošās digitālās satura mārketinga aģentūras NewBlack dibinātājs un vadītājs.