27.02.2020

Dalies:

Diskutēs par nākamās paaudzes inovācijām jaunu darba vietu radīšanā Latvijas pilsētās

6. jūnijā Ventspilī notiks diskusiju pasākums “Nākamās paaudzes inovācijas jaunu darba vietu radīšanā pilsētās”, kas pulcēs Latvijas pašvaldību pārstāvjus, izglītības jomas ekspertus, darba devēju un biznesa attīstības organizāciju pārstāvjus, kā arī ministriju un valsts aģentūru speciālistus. Pasākumu atklās Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs un Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

nextgen-060120213

Paneļdiskusiju eksperti/moderatori būs Your Move dibinātājs un vadītājs Jānis Kreilis, Ventspils Izglītības pārvaldes metodiskā dienesta vadītāja, Skola 2030 vecākā eksperte Inga Pāvula un Ventspils brīvostas pārvaldnieks Imants Sarmulis. Paneļdiskusijās piedalīsies pārstāvji no Ventspils un Valmieras pašvaldībām, reģionālajām augstskolām un tehnikumiem, kā arī nevalstiskajām organizācijām, kas strādā ar uzņēmējdarbības vides un attīstības jautājumiem.
Diskusiju pasākumu “Nākamās paaudzes inovācijas jaunu darba vietu radīšanā pilsētās” partnerībā organizē Valmieras un Ventspils pilsētas. Pasākumā būs iespēja uzdot un pārrunāt pilsētu attīstības jautājumus gan paneļdiskusijās, gan neformālās sarunās.
Pasākums veltīts Latvijā un Baltijā unikāla projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” uzsākšanai. Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros.

Reģistrācija un papildus informācija: ŠEIT

Vairāk informācijas:

Ilze Eglāja, Valmieras Attīstības aģentūra

26180733, ilze.eglaja@valmiera.lv

developvalmiera.lv