13.09.2021

Dalies:

Esi daļa no starptautiskā projekta “Teaming up”

Jauns mācību gads un jauna iespēja kļūt daļai no projekta “Teaming up”! Tas jauniešiem sniedz iespēju izstrādāt un realizēt biznesa idejas starptautiskā vidē – roku rokā ar skolēniem no Igaunijas un Somijas!

Logo kombi CBEU 1 0

FB TeamingUp Jaunais Plakats

  • Kas var pieteikties?

Jaunieši līdz 18 gadu vecumam ar savu biznesa ideju vai arī bez tās, jo būs iespēja kļūt par daļu no kādas citas komandas, kura jau sākusi iestrādes idejas realizēšanā. 

  • Vai var pieteikties kopā ar jau esošu komandu? 

Jā, vari pieteikties gan viens, gan kopā ar komandu, kurai projekta laikā pievienosies arī partneri no Igaunijas un Somijas.

  • Kādā valodā notiek komunikācija?

Tā kā projekts ir starptautisks, komunikācijas valoda ir angļu – lieliska iespēja uzlabot savas angļu valodas prasmes.

  • Kādi būs ieguvumi no projekta?

“Teaming up” laikā būs iespēja iepazīties ar domubiedriem no Latvijas, Igaunijas un Somijas; piedalīties aizraujošās tiešsaistes nodarbībās par produktu un pakalpojumu izstrādi, dizaina izveidi, mārketinga aktivitātēm un virzību tirgū; izveidot startup uzņēmumu; iegūt plašas un daudzveidīgas zināšanas no izcilākajiem jomas speciālistiem; uzlabot angļu valodas zināšanas.

  • Cik ilgi notiks projekts?

Projekta aktivitātes noritēs līdz 2022. gada martam. 

  • Kā pieteikties?

Līdz 26. septembrim raksti, zvani Ilzei Kobiakai uz 20556872 vai ej ciemos uz 403. kabinetu. 

Ja esi entuziasma pilns, ambiciozs un atvērts jauniem izaicinājumiem, esi drosmīgs, nevilcinies un piesakies! Pirms tam arī noskaties pavisam īsu “Teaming up” video