04.03.2016

Dalies:

Esi gatavs darba tirgum – apmeklē “talentor latvia” lekciju

TEHNIKUMS-503-of-1133

28.martā plkst. 10:00 Valmieras tehnikuma demonstrāciju auditorijā notiks lekcija par tematu “Nodarbinātības veicināšana pēc profesionālās izglītības iestādes absolvēšanas”. Lekciju lasīs kompānijas “Talentor Latvia” vecākā konsultante personāla atlasē Līga Leimane. Tikšanās laikā dzirdēsiet profesionālus ieteikumus karjeras izvēlē, uzzināsiet par kritērijiem darbinieku atlasē, kā arī noskaidrosiet biežāk pieļautās kļūdas darba intervijās.

Pasākumu apmeklēt aicināti jaunieši no visām izglītības programmām, iepriekš piesakoties pie grupas audzinātāja. Dalībnieku skaits ierobežots.


“Talentor Latvia” ir uzņēmums ar plašu pieredzi kvalificētu kandidātu piesaistē visā Eiropā, veicot koordinētu un starptautiski pārvaldītu personāla atlasi. Lekcija notiek Valmieras tehnikuma un Berufskolleg Halle (Vācija) kopīgi īstenotā Erasmus+ projekta “Promote Your emplyability” ietvaros. Darba valoda – angļu.

Projekts Nr. 2016-1-DE03-KA219-022987_2

Projekts finansēts no Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 starpskolu stratēģiskās partnerības budžeta.