26.02.2018

Dalies:

Februārī tiks atklāta Multifunkcionālā metālapstrādes mācību laboratorija

SAM 8.1.3 3

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir apstiprinājusi projekta “Valmieras tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros” īstenošanas termiņa pagarinājumu līdz 28.02.2020, kas bija nepieciešams, lai pilnībā varētu pabeigt izglītības programmas “Mehānika un metālapstrāde” modernizēšanu. Līdz ar to plānots, ka Multifunkcionālā metālapstrādes mācību laboratorija tiks atklāta Vidzemes Inovāciju nedēļas laikā, februāra beigās.

Decembrī jau tika uzsāktas aprīkojuma piegādes iepirkuma ID Nr. VIAA 2019/24 ERAF VT “Iekārtu un aprīkojuma piegāde Valmieras tehnikuma vajadzībām” izglītības programmas “Mehānika un metālapstrāde” modernizēšanas ietvaros. UAB “Atomeksim” noslēgtā līguma ietvaros piegādāja metālapstrādes aprīkojumu – CNC plazmas griešanas iekārtu, universālu hidraulisko iekārtu un CNC hidraulisko lokšņu liekšanas presi, savukārt SIA “Sentios” piegādāja mērinstrumentus un noliktavas aprīkojumu.

Iepirkuma ID Nr.VIAA 2019/50 ERAF VT “Iekārtu un aprīkojuma piegāde Valmieras tehnikuma IP “Mehānika un metālapstrāde” vajadzībām” rezultātā noslēgts līgums ar SIA “Sentios” par metināšanas aprīkojuma piegādi, bet ar SIA “Smart Forxx” noslēgts līgums par noliktavas iekārtu un aprīkojuma piegādi.

Mazāk veiksmīgi ir noritējis iepirkums ID Nr.VIAA 2019/54 ERAF VT “Metināšanas aizsarglīdzekļu, galdu un piederumu piegāde Valmieras tehnikuma IP “Mehānika un metālapstrāde” vajadzībām”. Tas tika izbeigts bez rezultāta, tādēļ 05.12.2019. izsludināta sarunu procedūra ID Nr.VIAA 2019/71 ERAF VT, kuras rezultātā piegādes līgums noslēgts ar SIA “Speciāls Elektrods”.

Aprīkojuma iegāde Valmieras tehnikumā tiek īstenota sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru projekta Nr. 8.1.3.0/16/I/006 “Valmieras tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu”” ietvaros. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu 85% apmērā un valsts budžeta līdzfinansējumu 15% apmērā.