04.11.2021

Dalies:

Jaunie pavāri apgūst jaunas prasmes lielākajā Dānijas izglītības iestādē


Jau otrā mūsu tehnikuma audzēkņu grupa šoruden devusies uz uzņēmumu ZBC International Slāgelsē.  Deviņiem 2. kursa 8. grupas jauniešiem ir lieliska iespēja starptautiskā vidē paplašināt savas prasmes, iemaņas un zināšanās kulinārijā.

Kopā ar izglītojamajiem no Lietuvas un Rīgas topošie pavāri pirmajās prakses dienās paguva iepazīties ar skolas vidi, nostiprināt teorētiskās zināšanas par higiēnu un darbu organizāciju virtuvē, kā arī aplūkot pilsētu, kurā noritēs viņu ikdiena turpmākās nedēļas. Audzēkņi apguva arī pamatus dāņu tradicionālo ēdienu gatavošanā – kopā ar pasniedzējiem uzmeistarota kartupeļu un puravu biezzupa un tradicionālās dāņu gaļas bumbas. Audzēkņi pirmās prakses dienas raksturo šādi: garšīgi, interesanti, uzslavas, ieteikumi, citādāk, patīkami, miegs, prieks, mīļums, labsirdība, atbalsts, jautrība, komunikācija, satraukums, kotletes, motivācija, novērtēšana, komanda. 

Lai izdodas gūt svaigas ierosmes uzņēmumā ZBC International! Un gaidām atpakaļ ar jaunām prasmēm, kuras dalīt ar pārējiem audzēkņiem Latvijā! 

Aktivitāte tiek līdzfinansēta no Erasmus+ programmas un tiek īstenota projekta “Starptautiska pieredze profesionālai izaugsmei”, Nr. 2019-1-LV01-KA116-060238  ietvaros.