20.07.2021

Dalies:

Mācības pieaugušajiem digitālo prasmju apguvei sāksies vasaras beigās

Ja esi viens no tiem, kas pieteicās mācībām pieaugušajiem, tad zini, ka līdz jūlija beigām Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) pārbauda dalībnieku atbilstību uzņemšanas nosacījumiem, bet pēc tam par pārbaudes rezultātiem informēs katru pieteikušos personu e-pastā.

SAM 8.4.1 19

Augusta sākumā izglītības iestādes atbildīgās personas sazināsies ar visiem tiem, kuri atbilst uzņemšanas nosacījumiem, lai vienotos par mācību grupu komplektēšanu, mācību līgumu slēgšanu un nodarbību norises laikiem. Mācības plānots uzsākt šī gada augusta beigās vai septembra sākumā. Šajā pieteikšanās kārtā ikvienam strādājošajam vecumā no 25 gadiem bija iespēja pieteikties dažādu digitālo prasmju apguvei, izvēloties kādu no piedāvātajām 412 izglītības programmām 47 izglītības iestādēs Latvijā. Mācības 6.kārtā tiks īstenotas pilnībā attālināti.

Par projektu: ES fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” jeb mācības pieaugušajiem mērķis ir pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu. To finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts, septiņu gadu laikā līdz 2023. gada 31. decembrim ieguldot vairāk nekā 46 miljonus eiro. Projekta īstenotājs ir Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām, izglītības iestādēm un Nodarbinātības valsts aģentūru. Vairāk: www.macibaspieaugusajiem.lv