04.03.2015

Dalies:

Mehatronikas un loģistikas skolotāji dosies pieredzes apmaiņā uz angliju

Aprīlī astoņi Valmieras tehnikuma mehatronikas un loģistikas skolotāji, kā arī divu sadarbības uzņēmumu SIA „Austris AG” un SIA „Voltampērs” pārstāvji dosies vienu nedēļu ilgā pieredzes apmaiņas un profesionālās pilnveides braucienā uz Angliju. Projekta dalībnieki starptautiskā vidē papildinās un apgūs jaunas zināšanas par mehatronikas un loģistikas mācību priekšmetu pasniegšanu.

12. aprīlī Valmieras tehnikuma pārstāvji dosies uz Anglijas dienvidos esošo pilsētu Portsmutu profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas braucienā un atgriezīsies Latvijā 18. aprīlī. Pieredzes apmaiņas brauciena laikā skolotāji dosies uz vairākiem Portsmutas apkaimē esošajiem mehatronikas un inženierijas uzņēmumiem, kā, piemēram, Dynamic Laser Solutions, Cobra Precision Engineering, Merjen Engineering Ltd un apmeklēs arī profesionālo izglītības iestādi Chichester College. Loģistikas skolotāji pieredzes apmaiņā dosies laika posmā no 19. aprīļa līdz 25. aprīlim.

Skolotāju un uzņēmuma pārstāvju pieredzes apmaiņas un profesionālās pilnveides brauciens tiek īstenots projekta „Audzēkņu prakse pārtikas ražošanas un ēdienu gatavošanas jomā Dānijā un Mehatronikas, Telemehānikas un loģistikas pedagogu profesionālā pilnveide Anglijā” ietvaros.

Valmieras tehnikums ik gadu pedagogiem piedāvā iespēju papildināt savas zināšanas arī ārpus Latvijas robežām. Projekts „Audzēkņu prakse pārtikas ražošanas un ēdienu gatavošanas jomā Dānijā un Mehatronikas, Telemehānikas un loģistikas pedagogu profesionālā pilnveide Anglijā” tiek īstenots, pateicoties Eiropas Savienības Erasmus+ programmas atbalstam.

Papildus informācija:
Liene Golča, projektu vadītāja asistente
Tālrunis: 28319532;
E-pasts: liene.golca@vpvsk.lv