04.03.2014

Dalies:

Noslēgusies dalībnieku atlase ERASMUS+ ārvalstu praksēm

Noslēgusies dalībnieku atlase Erasmus+ projektam „Prakse- tavs ceļš uz profesiju”. Februārī Valmieras tehnikuma audzēkņi tika aicināti pieteikties konkursā uz prakses vietām ārvalstu uzņēmumos. Atlasē piedalījās 23., 16. un 32. grupas audzēkņi, kuri apgūst grāmatvedības, ēdināšanas, loģistikas un komercdarbības specialitātes (Valmierā), kā arī 7., 4., un 2.grupas jaunieši, kas apgūst viesmīlības un ēdināšanas specialitātes (Rankā).

Dalībai projektā apstiprināti:

Viesmīlības specialitāte: Arita Rutka, Samanta Grigorjeva;
Grāmatvedības specialitāte: Linda Laure, Artis Repelis, Inese Kaptura, Liene Venere;
Loģistikas specialitāte: Melita Ivanova, Niks Mārtiņš Mūrnieks, Leo Lapiņš, Sigita Butkina;
Komercdarbības specialitātē: Arnita Paldere, Elīza Eglīte, Sandija Samanta Bitmane, Toms Veselovs;
Ēdināšanas specialitāte: Kārlis Bērziņš, Lilita Cīrule, Maira Nazarova, Artis Upenieks, Laura Pujate, Arita Ķēniņa, Sandris Brakovskis, Vita Bušujeva.

Projekts „Prakse- tavs ceļš uz profesiju” Nr. 2015-1-LV01-KA102-013297 tiek īstenots Eiropas Savienības Erasmus+ programmas ietvaros. Finansējums piešķirts Valmieras tehnikuma audzēkņu profesionālo iemaņu paaugstināšanai dažādās Eiropas valstīs. Prakse 6 nedēļu garumā norisināsies Slovākijas, Lielbritānijas un Itālijas uzņēmumos. Visi projekta dalībnieki prakse noslēguma saņems starptautiski atzītos Europass mobilitātes apliecinājuma dokumentus.