10.11.2016

Dalies:

Notikusi pirmā konventa sanāksme šajā mācību gadā

28.oktobrī  Valmieras tehnikumā norisinājās Konventa sanāksme, kurā iepazīstoties ar jauno Valmieras tehnikuma direktori Vinetu Melngāršu, tika apspriests izglītības iestādes turpmākās attīstītības virziens.

konvents_4

Šī bija pirmā Valmieras tehnikuma Konventa sanāksme jaunajā mācību gadā. Tajā notika atskatīšanās uz audzēkņu uzņemšanas rezultātiem pa specialitātēm Valmierā un Rankā. Tikšanās laikā tika analizēta arī statistika par izglītojamo nodarbinātību pēc izglītības iestādes absolvēšanas, ārvalstu prakšu īstenošanu un apspriesti citi jautājumi. Konventa dalībnieki tika iepazīstināti ar plānoto investīciju piesaisti izglītības programmu modernizēšanai projekta “Valmieras tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros.

Sanāksmes otrajā daļā Konventa locekļi diskutēja par Valmieras tehnikuma turpmākās attīstības virzienu. Tika pieņemts lēmums Valmieras tehnikumam uzsākt darbu pie Attīstības un investīciju stratēģijas izveides 2017.-2020.gadam. Nākamā Konventa sanāksme plānota 2016.gada 13.decembrī.