23.08.2019

Dalies:

Pieaugušie mācības uzsāks jau augustā

Jauna mācību gada sākums parasti asociējās ar 1. septembri, tomēr ESF “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 4. kārtas ietvaros mācības sāksies jau augustā. Projekta 4. kārtā Valmieras tehnikums piedāvāja vairāk nekā 20 dažādas izglītības programmas gan pārtikas ražosānā, gan enerģētikā, loģistikā, IT jomā, kā arī tūrismā un viesmīlībā.

Interese šajā reizē bija ievērojami liekāka, kā iepriekšējās Projekta kārtās.

Pieteikumu skaits sākotnēji bija krietni pāri simtam, tomēr pēc projekta mērķauditorijas atbilstības pārbaudes un grupu komplektēšanas iespējām, mācību uzsākšanai Valmieras tehnikumā apstiprināti ir nedaudz vairāk par 70 kursantiem. Nokomplektētas tika 9 pieaugušo mācību grupas. Vislielākā interesi bija par neformālās izglītības programmām “Automatizētā projektēšana programmā SolidWorks” un “Telpu dizains un floristika”, līdz ar to šajās programmās tika atvērtas pat paralēlās mācību grupas.

Daļa kursantu mācības uzsāk jau 24.augustā, bet lielākā daļa pieaugušo izglītojamo savu pirmo skolas dienu sagaidīs 31.augustā. Novēlam viņiem mācīšanās prieku, pacietību un izturību līdz finišam!