28.03.2022

Dalies:

Piedalies starptautiskā projekta “Teaming Up” noslēguma konferencē 8. aprīlī Jūrmalā!

Šī gada 8. aprīlī norisināsies Valmieras Attīstības aģentūras īstenotā projekta “Teaming Up” noslēguma konference. Tajā ar prezentāciju “How to lead a team to international success?” uzstāsies arī Valmieras tehnikuma pasniedzēja Ilze Kobiaka, kura no projekta sākuma 2020. gadā aktīvi iesaistījusies “Teaming UP” pilnveidē un jauniešu izglītošanā uzņēmējdarbībā.

Post TeamingUp Conference

ēc gandrīz divu gadu ilga darba, starptautiskās skolēnu biznesa komandas (no Latvijas, Igaunijas un Somijas) ir sasniegušas savus mērķus – izveidota biznesa ideja, prototips un iegūta nenovērtējama pieredze, sadarbojoties starptautiskā vidē. Noslēguma konferencē atspoguļosim visu projekta laikā paveikto, dalīsimies ar mūsu pieredzi, izaicinājumiem un risinājumiem. Raisīsim diskusiju par uzņēmējdarbības zināšanu nozīmi jauniešu vidū, par to, kā izveidot veiksmīgas starptautiskas sadarbības un to, kādi ir nākamie soļi šādām starptautiskām skolēnu komandām, lai savu biznesa ideju uzturētu nākotnē.

Aicinām piedalīties gan jauniešus, gan izglītības iestāžu pārstāvjus, gan uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas un citas ieinteresētās personas, lai gūtu pozitīvas emocijas un motivāciju īstenot savas idejas, nebaidīties no biznesa pasaules un, mācoties no mūsu pieredzes, uzdrīkstēties īstenot vai piedalīties projektos ar līdzīgu mērķi.

Konferences datums, laiks un vieta: 2022. gada 8. aprīlis plkst. 10:00 – 16:30, Lielupe Semarah Hotel, Jūrmala. Valoda – angļu.

Konferencei būs iespējams pieslēgties arī attālināti, jo nodrošināsim tiešraidi. Reģistrācija pasākumam šeit. Pilnu konferences programmu skati te

Projektu īsteno Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras Tehnikumu, Valgas apriņķa profesionālās izglītības centru un Mercuria Biznesa koledžu. “Teaming UP” projekta mērķis ir vairot jauniešu potenciālu, atbalstīt starptautisku jaunatnes biznesa komandu veidošanos un vairot jauniešu pārliecību un prasmes uzņēmējdarbībā. Projekts tiek īstenots Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam ietvaros un līdzfinansēts no Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzekļiem.