17.07.2018

Dalies:

“Pirmais septembris” pieaugušo apmācībā

Ar emocionālu saviļņojumu, nopietnām sarunām un saldas garšas sajūtu 14.jūlijā Valmieras tehnikumā mācības uzsāka 10 apņēmīgi kursanti. Pirmā mācību diena kursantiem pagāja iepazīstoties vienam ar otru, daloties profesionālajā pieredzē un atklājot savas vēlmes un motivāciju.

Izglītības programmā “Šokolādes un saldumu izstrādājumu gatavošana un noformēšana” kursanti jau pirmajā dienā ķērās klāt pie praktiskās darbošanās.

Mācības šajā dienā uzsāka arī kursanti neformālajā izglītības programmā “Automatizētā projektēšana programmā AutoCAD” (skolotājs Andis Kokars). Kā atzīst skolotājs, kursantiem ir gana atšķirīga iepriekšējā pieredze, tāpēc pats svarīgākais jau kursa sākumā ir apzināt katra zināšanu līmeni un kopīgi vienoties par mērķi, ko vēlamies sasniegt.

Pieaugušo izglītības projekta ietvaros ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstinot savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju darba tirgū. Aktuālākā informācija par mācību iespējām arī mājas lapā: www.macibaspieaugusajiem.lv.