12.12.2019

Dalies:

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros baudām kultūru

Dažas dienas pēc Latvijas dzimšanas dienas svinībām 21.grupas jaunieši devās uz kino “Gaisma”, lai skatītos filmu “Jaungada taksometrs” (13 izglītojamie). Pēc nedēļas šo filmu apmeklēja arī 1. un 4. kurss (190 izglītojamie). Pēc filmas noskatīšanās atsauksmes no jauniešiem bija labas: “Var pasmieties!”, “Labi aktieri!” un “Uzmanību filma noturēja, bija arī jautri.” Visbeidzot šo filmu noskatījās arī 22.grupa ar audzinātāju (14 izglītojamie).

Latvijas Skolas Soma

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Valmieras tehnikuma audzēkņi devās arī uz Valmieras Drāmas teātri un decembra pirmajās dienās skatījās izrādes “Labie bērni” (395 izglītojamie) un “Pazudušais dēls” (78 izglītojamie). Pēc izrādes “Labie bērni” noskatīšanās jaunieši atzina, ka tā bija lieliska iespēja būt teātrī un apmeklēt izrādi, kas interesē jaunus cilvēkus. Un šī izrāde radīja vēlmi atkal kādreiz apmeklēt teātri.

Programmas “Latvijas skolas soma” mērķis ir nodrošināt valsts garantētās izglītības iegūšanas ietvaros iespēju klātienē pieredzēt Latviju, izzināt un iepazīt Latvijas vērtības, kultūrtelpu un attiecības dinamiskā un jēgpilnā darbībā, tādējādi spēcinot piederības sajūtu un valstisko identitāti.