17.11.2020

Dalies:

Teaming UP projekta dalībnieki saņem pārsteigumu

19.novembrī notiks pirmais starptautiskais projekta Teaming UP pasākums, kurā būtu Valgā jātiekas Latvijas, Igaunijas un Somijas valstu skolēniem. Tomēr šī situācija ir viesusi savas izmaiņas un jaunieši varēs satikties tiešsaistē.

Lai uzmundrinātu projektā iesaistītos jauniešus, esam sagādājuši īpašu paciņu ar gardumiem, vēstuli un īpašo projekta džemperi. Mūsu jaunieši to ir pelnījuši, jo spējuši izdomāt veselas septiņas biznesa idejas, kuras tiks prezentētas komandu veidošanas pasākumā. 

Spēcinošās kastes kopā ar Teaming UP džemperiem šodien tiek nogādātas visā Vidzemē: Limbažos, Cēsīs, Galgauskā, Balvos, Alūksnē un Smiltenē.

Teaming UP ir Interreg Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas projekts, kura ietvaros jauniešiem tiek sniegta iespēja izmēģināt spēkus starptautiskās uzņēmējdarbības jomā. Projekta mērķis ir celt jauniešu potenciālu, pārliecību un uzlabot uzņēmējdarbībai nepieciešamās zināšanas, kā arī atbalstīt starptautisku jauniešu biznesa komandu veidošanos. Projektā iesaistīti 60 jaunieši no Latvijas, Igaunijas un Somijas.

Logo kombi CBEU 1 0