22.06.2021

Dalies:

Teaming UP projekta jaunieši iepazīst golfa spēli

Vasarai uzņemot apgriezienus, aizvien vairāk laika vēlamies un varam pavadīt svaigā gaisā, izvēloties kādu sev piemērotu nodarbi. Vai zināji, ka golfs ir vienīgais sporta veids, kas ir spēlēts uz Mēness? Šo faktu un daudz ko citu Valmieras tehnikuma jaunieši, projekta Teaming UP dalībnieki, iemācījās 9. jūnijā, kad tikās atpūtas kompleksa “Avoti” golfa laukumā Valmiermuižā.

Tehnikums Golfā 09.06

Projekta jaunieši starptautiskās komandās attīsta dažnedažādas biznesa idejas un iepazīst uzņēmējdarbību, tikai likumsakarīgi, ka kārtīgam uzņēmējam jāpaplašina savs redzesloks arī ārpus uzņēmējdarbības jomas. Un kur gan to vēl atbilstošāk darīt, ja ne golfa laukumā, iepazīstot golfa spēles noteikumus, etiķeti un trenējot roku dažādajās izsitienu tehnikās?

Paldies Golfa kluba “Avoti” trenerim Ingram Matisonam un viņa komandai par Valmieras tehnikuma jauniešu viesmīlīgu uzņemšanu un apmācību golfa laukumā. Esam droši, ka pēc šīs iepazīšanās reizes Latvijas golferu saimei pievienosies jauni dalībnieki, jo prieks un azarts jauniešu acīs bija nepārprotams.

Teaming UP ir Interreg Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas projekts, kura ietvaros jauniešiem tiek sniegta iespēja izmēģināt spēkus starptautiskās uzņēmējdarbības jomā. Projekta mērķis ir celt jauniešu potenciālu, pārliecību un uzlabot uzņēmējdarbībai nepieciešamās zināšanas, kā arī atbalstīt starptautisku jauniešu biznesa komandu veidošanos. Projektā iesaistīti 60 jaunieši no Latvijas, Igaunijas un Somijas.

Logo kombi CBEU 1 0