Vineta Melngārša

Vineta Melngārša

Direktore

  • vineta.melngarsa@valmierastehnikums.lv
  • 291 949 41
  • 324. kab

pasniedzejs-Inga_Zarina-Bojare

Inga Zariņa – Bojāre

Direktores vietniece izglītības kvalitātes attīstības jomā

  • 29191344
  • inga.zarina-bojare@valmierastehnikums.lv
  • 322. kab.
pasniedzejs-Vita_Zeibote

Vita Zeibote

Direktores vietniece kultūrizglītības un personības attīstības jomā

  • 20279820
  • vita.zeibote@valmierastehnikums.lv
  • 319. kab.
pasniedzejs-Liga_Smite-Fisere

Līga Šmite – Fišere

Direktores vietniece izglītības jomā

  • 26484881
  • liga.smite@valmierastehnikums.lv
  • 326. kab.
pasniedzejs-Liga_Kezbere

Līga Ķezbere

Direktores vietniece mācību procesa organizācijā

  • 22011270
  • liga.kezbere@valmierastehnikums.lv
  • 327.kab.

Džūlija Sniķere

Galvenā speciāliste-metodiķe

  • 20272172
  • dzulija.snikere@valmierastehnikums.lv
  • 403.kab.

Pieaugušo izglītības resursu centra vadītājs

  • 403.kab.

pasniedzejs-no_image

Ieva Šleinere

Digitālo mācību projektu speciāliste

  • 29905595
  • ieva.sleinere@valmierastehnikums.lv
  • 407.kab.

Izabella Īva Jansone

Projekta vadītājas asistente

  • 25581280
  • izabella.jansone@valmierastehnikums.lv
  • 407.kab.
pasniedzejs-no_image

Agnese Kelpša-Čubrova

Sabiedrisko attiecību speciāliste

  • 27824656
  • agnese.kelpsa@valmierastehnikums.lv
  • 407. kab.
pasniedzejs-no_image

Linda Šlēziņa

ENGINE projekta vadītāja

  • linda.slezina@valmierastehnikums.lv
  • 407. kab.
pasniedzejs Linda Riba

Linda Riba

Attīstības nodaļas vadītājas vietniece

  • 20083787
  • linda.riba@valmierastehnikums.lv
  • 407. kab.
pasniedzējs-Dace_Careva

Dace Careva

Attīstības nodaļas vadītāja

  • 28656012
  • projekti@valmierastehnikums.lv
  • 405. kab.

pasniedzejs-Anita_Erdmane

Anita Erdmane

Administratore

  • 20270547
  • anita.erdmane@valmierastehnikums.lv
  • 1. stāva foajē
pasniedzejs-no_image

Liene Alekse

Lietvede (prakšu organizācijas jomā)

  • 20221308
  • liene.alekse@valmierastehnikums.lv
  • 342/2. kab.
pasniedzejs-Iveta_Dzineja

Iveta Dzinēja

Lietvede - stundu plānotāja

  • 26574658
  • iveta.dzineja@valmierastehnikums.lv
  • 342/2. kab.
pasniedzejs-no_image

Skaidrīte Čukule

Saimniecības vadītāja

  • 283 791 14
  • skaidrite.cukule@valmierastehnikums.lv
  • 406. kab.
pasniedzejs-no_image

Solveiga Martinsone

Vecākā lietvede

  • 29009990
  • skola@valmierastehnikums.lv
  • 323. kab.
pasniedzejs-no_image

Valdis Griķis

Datortīkla administrators

  • 20274340
  • valdis.grikis@valmierastehnikums.lv
  • 412. kab.

Aiva Pizika

Darba aizsardzības speciāliste

  • 20216813
  • aiva.pizika@valmierastehnikums.lv
  • 322. kab.
pasniedzejs-Guna_Cecina

Guna Čečiņa

Personāla speciāliste

  • 22020228
  • guna.cecina@valmierastehnikums.lv
  • 327.kab.
pasniedzejs-no_image

Ilze Avotiņa

Juriste

  • 20270264
  • ilze.avotina@valmierastehnikums.lv
  • 325. kab.
pasniedzejs-no_image

Laima Studenkova-Jolkina

Administratīvās nodaļas vadītāja

  • 26450931
  • laima.studenkova@valmierastehnikums.lv
  • 328. kab.

pasniedzejs-no_image

Kristīne Līdaka

Galvenā grāmatvede

  • 64207009
  • kristine.lidaka@valmierastehnikums.lv
  • 321.kab.
pasniedzejs-no_image

Elīna Tukmanova

Grāmatvede

  • 642 070 09
  • elina.tukmanova@valmierastehnikums.lv
  • 320. kab
pasniedzejs-no_image

Aļona Kobliņeca

Grāmatvede

  • 64207009
  • alona.koblineca@valmierastehnikums.lv
  • 320. kab

pasniedzejs-no_image

Egija Logina

Izglītības metodiķe

  • 27309444
  • egija.logina@valmierastehnikums.lv
  • 342/3. kab.
pasniedzejs-no_image

Izglītības metodiķe

  • 342/3. kab.

pasniedzejs-no_image

Baiba Vīgante

Nakts aukle

pasniedzejs-no_image

Anda Tijone

Ēkas dežurants

  • 26672425
  • anda.tijone@valmierastehnikums.lv
  • Dienesta viesnīcas ieeja
pasniedzejs-no_image

Zinta Krūmiņa

Ēkas dežurante

  • 26672425
  • zinta.krumina@valmierastehnikums.lv
  • Dienesta viesnīcas ieeja
pasniedzejs-no_image

Sandra Circene

Ēkas dežurante

  • 26672425
  • sandra.circene@valmierastehnikums.lv
  • Dienesta viesnīcas ieeja
pasniedzejs-Laila_Bergsone

Laila Bergsone

Ēkas dežurants

  • 26672425
  • laila.bergsone@valmierastehnikums.lv
  • Dienesta viesnīcas ieeja
pasniedzejs-Silvija_Glazere

Silvija Glāzere

Dienesta viesnīcas skolotāja

  • 25626841
  • silvija.glazere@valmierastehnikums.lv
  • V 305. kab.
pasniedzejs-Anna_Ruska

Anna Ruska

Dienesta viesnīcas vadītāja

  • 29388898
  • anna.ruska@valmierastehnikums.lv
  • V 121. kab.

pasniedzejs Agnese Līdaka

Agnese Līdaka

Pedagogs - Karjeras konsultants

  • agnese.lidaka@valmierastehnikums.lv
  • 129. kab.
pasniedzejs-Ineta_Fromberga

Ineta Fromberga

Sociālais pedagogs

  • 28698210
  • ineta.fromberga@valmierastehnikums.lv
pasniedzejs-no_image

Solvita Neija

Medicīnas māsa

  • 26390515
  • solvita.neija@valmierastehnikums.lv

pasniedzejs-no_image

Leo Rīmanis

Ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārzinis

  • 29009990
  • leo.rimanis@valmierastehnikums.lv
  • 001. kab.
pasniedzejs-Inese_Sica

Inese Šica

Bibliotekāre

  • 25440465
  • inese.sica@valmierastehnikums.lv
  • V 110.kab. (bibliotēka)
pasniedzejs-no_image

Zoja Bulko

Laborante

  • 29009990
  • laborants@valmierastehnikums.lv
  • 240. kab.
pasniedzejs-no_image

Juris Veidemanis

Ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārzinis

  • 25492017
  • juris.veidemanis@valmierastehnikums.lv
  • 001. kab.