26.05.2021

Dalies:

Tehnikuma sasniegumi projektā “Eiropas nākamas paaudzes mazās pilsētas”

Iet līdzi laikam, arvien pilnveidojoties, ir mūsu skolas vadmotīvs. Piedaloties projektā “Eiropas nākamas paaudzes mazās pilsētas”, kas aizsākās 2018. gada izskaņā, mums ir bijusi iespēja modernizēt mācību vidi, mājas lapu un tehnikuma vizuālo tēlu.

nextgen-26052021

  • 2020. gada sākumā izstrādājām mārketinga stratēģiju Z paaudzes audzēkņu piesaistei, kā arī mileniāļu un X paaudzes pārkvalificēšanai
  • Līdz ar tehnikuma vizuālās identitātes maiņu, 2020. gada nogalē radījām jauniešu auditoriju uzrunājošu mājas lapu, kurā viegli un ērti apskatāma informācija par skolā apgūstamajām profesijām un piedāvātajām iespējām mācību laikā.
  • Aizvadītajā gadā ieviesām inovatīvu izglītības tehnoloģiju – 3D virtuālo alu. Tā ir četru plakņu telpiskās apmācības laboratorija, kas ļauj radīt reāla izmēra vizualizācijas un simulēt darbu dažādās vidēs, piemēram, vides pieejamības un dizaina kontekstā. Šāda virtuālās realitātes tehnoloģija ir unikāla ne tikai Latvijas, bet visas Eiropas izglītības sistēmā, jo tuvākais līdzīgais izglītības instruments ir pieejams tikai Vācijā.

Vairāk par Eiropas Reģionālās attīstības fonda iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” projektu lasi šeit.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.