28.02.2018

Dalies:

Topošie Loģistikas Darbinieki Apmeklē Izstādi “Auto 2018”

6.aprīlī Valmieras tehnikuma 50 topošie loģistikas darbinieki devās uz Rīgu, lai apmeklētu izstādi “Auto 2018” un klātienē iepazītos ar vadošajiem loģistikas transporta uzņēmumiem Latvijā, un jaunāko aprīkojumu nozarē.

Izstādē izglītojamie aplūkoja piedāvājumus komerciālā transporta nodrošinājumā un papildus aprīkojumā, kā arī papildināja zināšanas par  speciālo tehniku, infrastruktūru, uzņēmumu piedāvātajiem pakalpojumiem un iespējām ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā. Tāpat izglītojamie, uzdodot jautājumus,  varēja apzināt karjeras iespējas komerckravu pakalpojumu sniegšanā un pasažieru pārvadājumos Baltijas teritorijā un ES.

Kā pēc izstādes atzina jaunieši, izstādē bijis vērtīgi vienuviet redzēt profesionāļus, kuri veiksmīgi darbojas loģistikas nozarē – varēts gan uzdot sev interesējošus jautājumus, gan aplūkot un iemēģināt atsevišķus transportlīdzekļus, un iepazīt jaunākos risinājumus veiksmīgai noliktavu darbībai. Iespēja apmeklēt izstādi bijusi ļoti vērtīga, jo bijusi iespēja stundās dzirdēto redzēt klātienē.

Izstādes apmeklējums finansēts no ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 finansiālajiem līdzekļiem.