23.03.2021

Dalies:

Uzņēmējspēju un prasmju attīstīšanas iespējas Valmieras tehnikumā

 

Video klipa tapšanu finansē Interreg Centrālās Baltijas jūras programma, tas tapis sadarbībā ar Emils Spungis

TUp video ped.kadrs

Kopš 2020. gada 1. jūnija Valmieras tehnikumā tiek īstenots Interreg Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas projekts Teaming Up. Projekts “Teaming UP” pievēršas iespējai paaugstināt jaunās paaudzes pašpārliecinātību un uzņēmējdarbības prasmes, sekmējot biznesa domāšanu.

Pārrobežu sadarbība ir projekta sāls, bez kuras nav iedomājami projekta partneru izvirzītie mērķi un idejas, lai palielinātu jauniešu uzticību un biznesa prasmes.  Projekta partneri ir Valmieras Attīstības aģentūra, Valmieras tehnikums, Valgas apriņķa profesionālās izglītības centrs, Mercuria biznesa koledža.

Lai uzsvērtu projekta sniegtās iespējas, ir tapus video klips, kurā atraktīvā un dinamiskā veidā preznetējam plašās iespējas, piedaloties šajā projektā!

Valmieras tehnikumā nepazīst vārdus “nevaru, nezinu, nereāli”. Jo viss ir iespējams! Kā? Tas ir tehnikas jautājums!

  • Vēlies veidot biznesu jau skolas laikā? Drosmīgi! Palīdzēsim izslīpēt ideju
  • Ar savu ideju esi viens pats un pietrūkst palīdzīgs atbalsta plecs? Nebēdā! Skolotāji, personāls un simtiem skolēnu ir Tavā rīcībā, spēj tikai izvēlēties
  • Biznesa attīstībai nepieciešams kāds konkrēts speciālists? Te nav robežu! Atradīsim kaut aiz deviņām jūrām un septiņiem kalniem
  • Vajag izveidot idejas protipu? Nekādu problēmu! Visas mūsu 7 laboratorijas ir Tavā rīcībā
  • Pietrūkst finansējums tālākai attīstībai? Ir iespējas! Lūkosim pēc investoriem Latvijā vai citviet pasaulē

Vairāk informācijas iegūsi, sazinoties ar skolotāju Ilzi Kobiaku, rakstot uz e-pastu: ilze.kobiaka@valmierastehnikums.lv.