17.02.2021

Dalies:

Vebinārs “inovācijas izglītībā – efektīvas e nodarbības formula”

Pēdējā gada laikā daudzu pedagogu ikdienā strauji ir ienākušas izglītības tehnoloģijas un inovācijas. Kā orientēties izglītības tehnoloģiju pasaulē un atrast sev piemērotāko risinājumu? Kā tiešsaistes mācību procesā justies pārliecinoši, sasniegt rezultātu un nodrošināt pozitīvas emocijas sev un skolēniem?

nextgen-17022021

26. februārī plkst.13.00 vebinārs palīdzēs definēt efektīvas e-nodarbības formulu. Vebinārā profesionāļi un pieredzējuši pedagogi dalīsies pieredzē par dažādām pieejām, metodēm, izglītības tehnoloģijām, tiešsaistes tikšanās etiķeti un profesionāliem pedagoga ikdienas darba knifiem. Vebinārā aicināti piedalīties pedagogi un interesenti, kuri ikdienā strādā attālināti un kurus skāruši tiešsaistes nodarbību vai pasākumu organizatoriskie un tehnoloģiskie izaicinājumi.

Reģistrācija ŠEIT

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.