04.03.2016

Dalies:

Viesojas darba grupa no berufskolleg halle

Kas raksturo labu darbinieku un kā sevī attīstīt nepieciešamās īpašības un prasmes, lai veiksmīgi iekļautos darba tirgū pēc profesionālās izglītības iestādes absolvēšanas? Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, laikā no 27.marta līdz 31.martam Valmieras tehnikumā viesosies darba grupa no Berufskolleg Halle.

Kopā ar tehnikuma audzēkņiem Erasmus+ projekta “Promote Your employability” ietvaros, jaunieši analizēs darba devēju viedokli Latvijā un Vācijā, un uzzinās dažādu ekspertu ieteikumus. Projekta dalībnieki tiksies ar personāla atlases konsultantu no starptautiskā uzņēmuma “Talentor Latvia”, kas sniegs ieskatu profesionālā darbinieku atlasē, stāstīs par kritērijiem un biežāk pieļautajām kļūdām darba intervijās.

Darba nedēļas ietveros jaunieši dosies mācību vizītē uz uzņēmumu “Solvay Business Services Latvia” un piedalīsies Akadēmiskās informācijas centra rīkotajā apmācību seminārā par Europass dokumentu sagatavošanu. Kā norāda centra pārstāve Santa Grīva: “Europass dokumenti sniedz iespēju skaidrā un viegli saprotamā formā uzrādīt savu kompetenci un pieredzi darba devējiem visā Eiropas Savienībā, tādēļ svarīgi tos prasmīgi aizpildīt un izmantot”.

“Promote Your employability” ir stratēģiskās partnerības projekts, kas uzsākts 2016.gadā. Nākamā darba grupas tikšanās plānota rudenī Vācijā, kad turp dosies Valmieras tehnikuma jaunieši un pedagogi.

Projekts Nr. 2016-1-DE03-KA219-022987_2

Projekts finansēts no Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 starpskolu stratēģiskās partnerības budžeta.